Soutěž o knížku
KNÍŽKY A FILMY

Adventní soutěž č.1: Užij si zimní večery s novou knížkou

Ahoj, už dlouho tady nebyl žádný nový článek. Proto jsem si řekla, že když už budu nějaký přidávat, proč by to nemohla být malá soutěž? Nevím, jak vy, ale já čtení miluju. I když si papírovou knížku koupím málokdy, protože většinou čtu e-knihy, v mé knihovničce se pár papírových kousků nachází. A protože by byla škoda, aby ležely zapomenuté na polici, dnes si můžete o jednu z nich zasoutěžit.

Soutěž o knížku

Tak jako jdou 4 adventní týdny, i u mě na blogu najdete postupně hned čtyři soutěže. Už teď vám můžu prozradit, že jedna soutěž bude určená milovníkům čtení (jde o tuhle soutěž), druhá bude směřovat na milovníky plánování a všeho kolem, třetí bude pro vyznavače zdravého životního stylu a čtvrtá pro každou kosmetickou maniačku.

Dnes si spolu zasoutěžíme o knížku Amy a Roger na cestě. Jde o oddychovou young adult knížku, kterou během zimních večerů přečtete během chvíle. Sice tady nenajdete zimní, ale letní tématiku, což ale podle mě nevadí, protože se aspoň zahřejete.

Knížka je o Amy, jejíž maminka se rozhodne přestěhovat se na druhý konec země. A na Amy zbyl úkol přivézt její auto z původního bydliště. Aby Amy nejela sama, přidá se k ní Roger, rodinný přítel (dle slov matky), který plánoval svůj trip přes Státy. I když má Amy jasně naplánovanou trasu od své matky, rozhodnou se, že pojedou s Rogerem po své vlastní trase, která nebude nejkratší, rozhodně ale bude mnohem zajímavější. Pokud vás zajímá, jak to s celou cestou, ale i osudem těchto hrdinů dopadne, zapoj se do soutěže.

Co je potřeba udělat pro zapojení do soutěže?

 • Sleduj moji Facebook stránku
 • Sleduj mě na Instagramu
 • Do komentáře pod článkem mi napiš, pod jakými jmény mě sleduješ. A nezapomeň napsat, jaký žánr knížek miluješ nejvíc.

Protože to sama nemám ráda, nikoho dalšího v komentářích označovat nemusíš. Pokud ale chceš dát šanci soutěžit i svojí kamarádce, klidně ji označ.

Soutěž bude vyhodnocena přesně na Štědrý den – pro výherce půjde o milý vánoční dáreček. Výherce navíc dostane i ještě něco navíc!

Možná si budeš chtít přečíst

3 Comments

 1. Romana Vorlová says:

  Na fb Romca Vorlova a na ig romca.v. 🙂

 2. Lucie says:

  Lucie Kobylková
  mám ráda oddychovky 🙂

 3. Denny says:

  Nejvíce fantasy, ale vyberu si v každém žánru.
  DEE NOVÁ FB
  KAIRA4444 IG

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *