Diář LifeDesigner aneb jdi za svým snem

Diář LifeDesigner aneb jdi za svým snem

Před nedávnou dobou jsem dostala možnost vyzkoušet si nový diář. A to diář LifeDesigner. A protože já diáře miluju, možnosti jsem hned využila. Sice jej u sebe mám teprve chvíli, takže vám neukážu, jak jej mám celý popsaný. Ale naopak se zaměřím na to, co v diáři najdete. A časem přijde i zhodnocení toho, jak jsem s ním spokojena po delším používání.

Kdo za vším stojí?

Za vznikem diářů LifeDesigner stojí dvě úspěšné a usměvavé ženy, Adéla a její dcera Hana. Zatímco Hana byla pilnou studentkou a pracantem (například manažerkou hudebního klubu či produkční různých eventů), Adéla se naplno věnuje osobnímu rozvoji. Vyzkoušela si roli manažerky, personalistky, ale právě i koučky. Obě tyto ženy však mají zálibu v organizování a hezkých věcech, což dalo vzniku e-shopu, kde kromě působivých diářů najdete i zápisníky, doplňky nebo koučink.

Co se týče diářů, na e-shopu jsou ke koupi dvě verze. Busy a Lite. Obě jsou si velmi podobné. Hlavní rozdíl však tkví v tom, že ve verzi Lite není týdenní kalendář, v Busy zase ano. A protože jsem plánovací blázen, tak jsem si vybrala právě Busy verzi v krásné černé barvě. Když se podíváte na e-shop, najdete tam i různě barevné varianty pro každého milovníka barev. A co v diáři najdeme?

Diář obsahuje:

  • Roční, měsíční a týdenní kalendář
  • Stránky určené k sebereflexi a sebemotivaci
  • Různé systémy pro zaznačování úkolů
  • Listy pro plánování svých cílů
  • Listy pro uchování vzpomínek a nápadů – výlety, knihy, dárky
  • Listy s přehledy o financích
  • Listy pro mapování svého životního stylu
  • Barevné oddělovače měsíců
  • Diskové vázání listů pro jejich možný přesun

Moje dojmy z diáře

Z diáře LifeDesigner jsem nadšená. Narovinu můžu říct, že není žádný diář, kde by mi vyhovovalo úplně všechno. A u takových diářů nesnáším, když nemůžu některé stránky odstranit, nebo je nemůžu ani libovolně přemístit tak,a by mi vše vyhovovalo. U tohoto diáře mě mile překvapila disková vazba, která umožňuje vytáhnout jakýkoliv list z diáře a poté jej vložit zpět. To je ideální ve chvíli, kdy píšu na stránku, kde by mojí ruce vazba zavazela.

Další nespornou výhodou tohoto diáře je vysocegramážní papír, takže mohu o diáře psát klidně i barevnými fixami a nic se nepropíjí do druhé strany. Oceňuji i prostor pro kontakty, zaznamenávání úspor, ale i několik typů kalendária, z nichž každé využívám na něco jiného. Zprvu mě překvapila velikost diáře a říkala jsem si, že budu mít hned o kilo těžší kabelku. Avšak díky diskové vazbě s sebou mohu nosit jen listy, které v danou dobu potřebuju.

Některé listy jsem si přeházela, některé vytáhla (nepotřebuji úplně vše), další zase přidala. A výsledkem je diář, který mě jen tak neomrzí. Diář LifeDesigner opravdu doporučuji každému, kdo chce mít ve svém životě pořádek. Tímto děkuji Hance, se kterou jsem na na možnosti vyzkoušení diáře domlouvala. Mile mě překvapil i přiložený „zápisník“ s názvem Průvodce na cestě za svou vizí, který má namotivovat a pomoci se dostat tam, kam chceme.

Protože mám diář teprve chvíli, nemůžu soudit, jak se mi s ním bude pracovat dlouhodobě. To se však dozvíte během několika měsíců, kde vyjde recenze se vším všudy!

#barterová spolupráce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *