BLOG OSTATNÍ TIPY NA BLOG

Jak vkládat fotky na Instagram přes PC – snadno, rychle a bez stahování!

Na svých mobilech jsme několikrát za den, proto i na Instagram vkládáme fotky primárně přes mobilní aplikaci. Jsou však i chvíle, kdy by se nám hodilo víc, kdybychom mohli fotku publikovat přímo přes počítač. A proto vám dnes řeknu, jak vkládat fotky na Instagram přes PC – snadno, rychle a bez stahování!

Způsobů, jak vkládat fotky na Instagram přes PC, je doslova hromada. Proč bych si kvůli tomu ale měla stahovat přebytečné pluginy, aplikace, nebo něco přeinstalovávat? Zvlášť když vím, že to jde naprosto jednoduše a během pár vteřin? Jediné, co k tomu potřebujete, je přihlásit se na svůj profil přes Google Chrome.

TIP PRO VÁS: Každý Instagramový profil bude vypadat nejlíp, když na něm budou kvalitní fotky. V současnosti nepotřebujete klasický foťák, stačí k tomu nějaký kvalitní mobilní telefon s dobrým foťákem. Seznam těch, které mě zaujaly, najdete na webu Testado.cz 🙂

Jak vkládat fotky na Instagram přes PC?

 1. Mezi nejbezpečnější způsoby, jak vložit fotku na Instagram přímo z počítače patří vložení skrze mobilní režim prohlížeče. A ten lze velmi snadno vytvořit i na počítači.
  Otevřete si svůj Instagram v Google Chromu a přihlaste se ke svému účtu.
 2. Klikněte na klávesu F12 (otevřete vývojářské pomůcky), poté na ikonku mobilní verze) a následně na klávesu F5 (všechno najdete na přiložené fotografii).
 3. Pokud vše uděláte, otevře se vám klasická mobilní verze Instagramu, kde dole najdete klasické + sloužící k přidání fotky. Vývojářský panel stačí dát do jiného okna, nebo nechat tak, jak je.
 4. Nejsnadnější je přidání přes Google Chrome, poradit si však můžete i s jiným prohlížečem. U Safari musíte najít zapnutí vývojářského menu a u Firefoxu rovněž.

Máte tip na to, jaký návod byste chtěli příště?

Možná si budeš chtít přečíst

4 Comments

 1. Díky za tip! Já ho určitě využiju! 🙂
  http://www.ivush-life.blogspot.cz

  1. Admin says:

   Snad bude fungovat ke tvé spokojenosti!

 2. postup nefunguje – pro vkládání fotek vyžaduje instagram naistalovaní aplikace, dolní lištu s tlačítkem + vůbec nezobrazí

  1. Admin says:

   Dobrý den,
   postup funguje. Právě jsem jej znovu zkoušela a vše bez problémů. Je fakt, že pracuji na Windowsu,takže jestli máte třeba Macbook, může to být jinak. Ale pokud máte také Windows, musí to fungovat normálně. Já tam přidám fotky a vše úplně bez potíží. Musíte dát F 12, nahoře kliknout na mobilek a potom F5.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *