BLOG MÓDA A KOSMETIKA

Kosmetické novinky

V poslední době se u mě každý měsíc najde alespoň jeden nový kosmetický přírůstek. Ať už jde o dekorativní, pleťovou nebo tělovou kosmetiku. A protože jsem za poslední dny dostala i koupila od všeho něco, rozhodla jsem se pro vás připravit menší inspiraci.

Nedávno mi došel make-up od Catrice. Proto jsem si minulý týden koupila nový. Tentokrát od Miss sporty. make-up je dlouhotrvající, takže mi na pleti vydrží delší dobu než jiné make-upy. Kombinuju jej s pudrem od Rimmelu.

V poslední době jsem si začala lakovat nehty o něco pravidelněj. To znamená, že nečekám, až lak během několika týdnů sám opadá. Místo toho jej odlakuju, s čímž mi pomáhá níže zméněný odlakovač. A nanesu další z mých oblíbených barviček. Mezi moje dva oblíbené laky patří tyto gel laky od Essence a od Miss sporty.

Nedávno jsem na nějakém blogu narazila na recenzi této masky od Balea. Recenze byla pozitivní, takže jsem se rozhodla, že si masku koupím taky. opoti jiným maskám od této znakčy, kdy mi některé na pleti nesedí, nebo nesnesu jejich zápach, mě tato hydratační mile překvapila. Pleť je po ní příjemně vláčná.

Ačkoliv nejsem zastáncem mini balení kosmetiky, které jsou cenově oproti plné verzi poměrně nevýhodné, tento lak od Schwarzkopf jsem si koupila, když jsem nebyla doma a potřebovala jsem si rychle vytvořit reprezentativnější účes s tím, že se mi lak musel vlézt do kabelky. Lak svůj úkol splnil a jistě sáhnu po jeho plné verzi.

Možná tě bude zajímat: Jak si vybrat správnou velikost podprsenky

Nikdy jsem nebyla člověkem, co by si oprýskaný lak poctivě odlakoval. Místo toho jsem týdny chodila s nehezkými nehty. A proč? protože mě nikdy nebavilo to, jak dlouho odlakování nehtů trvalo. To je ale minulost. Poslední měsíce používám odlakovače v nádobkách, kde je molitan. Prst strčíš dovnitř, otočíš s ním – a je hotovo!

Věcí, kterou se ale nenaučím asi nikdy, je malování obočí. Moje je světlé, ale poměrně husté. Proto jej nechávám tak, občas jen vytrhám to, co přebývá. Nedávno jsem si koupila od Essence tento set a gel na úpravu obočí. A co dodat? Ačkoliv jsou barvy hezky pigmentované, prostě mi nesedí. Štěteček je navíc moc tvrdý. Pozitivně ale hodnotím gel, který moje obočí udrží hezky učesané.

Možná si budeš chtít přečíst