Ahoj,

jmenuji se Nikola a ráda bych ti představila můj blog Creative Corner. A teď něco o mně. Ke psaní jsem tíhla snad odjakživa. Jednu dobu jsem dokonce zvažovala i školu, která by byla zaměřena na psaní jako takové. A nezáleželo mi na tom, zda by šlo žurnalistiku nebo třeba něco spojené s činností v nakladatelství. S čímž souvisí také moje velká láska ke čtení. Během roku jsem schopna přečíst několik desítek knih. I přes tuto “psanou lásku” jsem ale nastoupila na jinou školu s tím, že jsem se psaní chtěla věnovat jen okrajově, jako koníčku.

Moje první blogy začaly vznikat v době, kdy mi bylo asi 13. Většinou šlo o blogy, které mi vydržely maximálně rok. Potom mě přestaly bavit. V tu dobu jsem často psala i na sílu. Jen proto, abych na blogu něco měla. Poté, co jsem si dala asi roční pauzu a věnovala se pouze externímu psaní pro jiné weby, jsem se rozhodla založit blog Creative Corner. Aby to bylo i trochu psaní o mně, nejen pro ostatní.

Protože jsem to se psaním myslela opravdu vážně, zakoupila jsem si i vlastní doménu, pohrála si s designem, potom čekala, až mi programátor web zrychlí (svojí chybou jsem jej zasekala tak, že se ani nenačetl ) – a pak jsem začala se psaním. Protože blog slouží nejen jako obyčejný blog, ale i jako portfolio, najdete na něm i odkazy na nejrůznější weby, pro které jsem kdy něco napsala. Takže pokud se budete nudit, máte z čeho vybírat. Tento blog vznikl někdy během srpna 2018. Od té doby se mi povedlo vymyslet, na jaký typ článků bych se ráda zaměřila. Jde zejména o life style, bydlení, práci na pc – a věci kolem.

Nyní mi už nezbývá nic jiné, než vám popřát, aby se vám zde líbilo.

Nikola