V nedávné době jsem se dostala k možnosti objednat si něco z e-shopu holime.cz, kde najdete, jak již název vypovídá, nejrůznější pomůcky na holení. A protože jde o něco, co my holky běžně potřebujeme, rozhodla jsem se vyzkoušet tenhle roztomile růžový epilátor. A jak dopadla recenze na epilátor Silk épil 3-410?

Od žiletky přes cukrovou pastu k epilátoru

S holením mám za poslední roky svého života spousty zkušeností. Vyzkoušela jsem několik různých druhů žiletek, holila jsem s vodou, s pěnou na holení, ale i s kondicionérem. Zkoušela jsem si uvařit domácí cukrovou pastu, z níž byly nakonec fajn citronové karamelky, ale jako epilace byla k ničemu. A taky mám na dně svojí skříně depilátor, který nijak zvlášť nepoužívám. Když jsem tedy procházela nabídku tohoto e-shopu, volba byla jasná. Nikdy jsem neměla tu čest vyzkoušet si na vlastní kůži epilátor. A protože jsem tmavovláska, ráda bych se chloupků zbavila dýl než na dva dny. Otázkou zůstává, jestli mi po něm nezačnou chloupky zarůstat, to ony rády. Rozhodla jsem se pro objednání epilátoru Silk épil 3-410. A jak jsem s ním spokojená?

Epilátor Silk épil 3-410: 20 pinzet a dvě rychlosti epilace

Když jsem si epilátor Silk épil 3-410 objednala, měla jsem jej doma během pár dní. Vybrala jsem si tento roztomilý růžový model (ne, že by to s ním míň bolelo, ale vypadal neškodně), který má na sobě 20 pinzet pro zachycení a vytržení chloupků, ale taky fajn světýlko, díky kterému vidím, kam jsem se ještě nedostala. K dispozici jsou hned dvě rychlosti epilace, kdy se ta pomalejší hodí spíše na intimní partie, ta rychlejší pak na nohy. Když pominu zvuky ve chvíli, kdy epilátor běží, a moje počáteční zděšení z nich, je tento epilátor fajn společníkem. Nevím, jak je tomu u jiných epilátorů, ale tento můžu slyšet přes polovinu domu, když jej zapnu. To mi ale nijak nevadí.

Jak dlouho mi epilace vydrží? To je zatím ve hvězdách

Chloupky vytrhá opravdu spolehlivě, po chvilkovém zarudnutí je pokožka v pořádku. Bere však chloupky až od 5 mm a já jej zkoušela hned, jak přišel, takže ne všechny byly dost dlouhé. A protože chci využít jeho pravou podstatu a použít jej jednou za čas a mít klid, s tímhle postupným dorůstáním, a tím spojenou epilací, bych se nedočkala. Dorůstaly by i nadále na etapy. Takže počkám, až bude vše stejně dlouhé, zbavím se všeho najednou – a třeba budu mít i týden klidu. 😀

Možná tě bude zajímat: Jaký střih sukně je pro mě ten pravý?

Epilátor jsem zařadila do svojí běžné rutiny

Součástí balení je nejen epilátor samotý, ale také nástavec s masážními kotoučky. Po překonání prvotního strachu jsem zjistila, že mi přijde, jako bych své nohy spíše masírovala, než že bych chloupky trhala. To se ovšem nedá říct o jiných místech na mém těle. Pokud nemáte odvahu na epilaci, můžete použít depilační nástavec, se kterým můžete svoje chloupky pouze zkrátit. Nechybí ani kartáček na vyčištění nástavců a napájecí kabel. Ten je však hezky dlouhý, takže dosáhne přes polovinu koupelny až k mojí vaně. Podtrženo a sečteno, s epilátorem jsem spokojená.

#barterová spolupráce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *