Nedávno jsem měla možnost v rámci barterové spolupráce vyzkoušet spolupráci s e-shopem Tiskařík, který se zaměřuje na prodej fotodárků, jako jsou fotoobrazy, fotokalendáře, fotohrníčky, fotoplecháčky, ale i různé milníky nebo třeba pexeso. Protože jsem zrovna sháněla nějaký hezký hrníček pro mě a pro přítele (protože podzim a zima jsou u nás v duchu litrů horkého čaje), této možnosti jsem využila. Co jsem si vybrala a jak jsem byla spokojená?

Zdroj: tiskarik.cz

Fotodárečky jsou zde pro každého

Když jsem se na e-shop Tiskařík poprvé podívala, zaujalo mě množství fotodárečků, z nich jsem si mohla vybírat. A i když jsem už předem věděla, že budu chtít hezký plecháček, zaujalo mě toho mnohem víc. Vybírat si zde můžete z kalendářů, knih, obrazů, hrnků, milníků, ročenek a pexes. A to vše samozřejmě i s fotografiemi. Nechybí zde ani možnost nechat si zde udělat také svatební tiskoviny. Protože nejsem zastáncem toho, abych si pořizovala hrníček s vlastní fotkou, rozhodla jsem se, že si vytvořím návrh v Canvě, kdy pak svůj návrh nahraji do e-shopu. Do toho si můžete nahrát nejen své fotografie, ale nějaké návrhy s roztomilými obrázky si můžete vytvořit už přímo zde. Já využila Canvu, protože v ní dělám občas grafiku skrz svoji práci.

Zdroj: tiskarik.cz

Recenze e-shopu Tiskařík

Návrh jsem tedy nahrála na e-shop, kde mi program rovnou ukazoval, zda bude fotografie v dobrém rozlišení – čímž se zamezí tomu, že byste utratili peníze za něco, co na sobě bude mít úplně rozmazanou fotku. Potom jsem objednávku odeslala a čekala jsem, co se bude dít dál. Hrníček byl odeslaný do dvou dnů od vytvoření objednávky, kdy jsem si ho nechala poslat na zásilkovnu. Plecháčky byly zabaleny opravdu dobře, oceňuji, že tam nebylo zbytečně moc plastu (sice nejsem úplně „eko“, ale i maličkost může pomoct). To, jak plecháčky vypadají, můžete vidět na fotkách níž. Se vzhledem jsem spokojená, čas v plecháčku vydrží pěkně teplý, navíc vypadá opravdu skvěle. Kvalita provedení je také dobrá.

#barterová spolupráce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *