TIPY NA VALENTÝNSKÝ DÁREK / PRO NĚHO

TIPY NA VALENTÝNSKÝ DÁREK / PRO NĚHO

Valentýn se kvapem blíží a já chápu, že ne každý tento svátek uznává. Tak jako tak, vaši polovičku vždy nějaký menší dárek potěší. Když už ne na Valentýna, tak aspoň jen tak – z lásky. Proto jsem si pro vás připravila tipy na dárky, tentokrát pro něho.


Jako první bych vám ráda představila e-shop Tvoje dárky, na kterém jsem už sama nakupovala. Tento e-shop nabízí nejrůznější drobnosti, které jsou rozděleny do různých kategorií podle toho, komu jsou určeny, nebo k jaké příležitosti je chcete darovat. Velká výhoda tohoto obchodu spočívá v tom, že mnoho jejich produktů – například náramky či řetízky, si můžete nechat popsat laserem.

Druhým tipem na dárek pro muže je tato dárková bedna, kterou si bude váš milý muset sám vypáčit. Kromě klasické dřevěné bedny si můžete koupit i betonovou cihlu. Všechny bedny jsou tvořeny tematicky. Podle toho, co má daná osoba ráda. Najdete zde jak truhlu pro pivaře, tak pro milovníka čaje či sladkostí. Všechny tyto bedny najdete na Manboxeo.

Už delší dobu pokukuju po e-shopu Dárková krabička. Dárková krabička je velmi příjemný způsob, jak obdarovat své nejbližší (nebo sebe, protože ty dárky jsou fakt krásné a lákavé). Najdete zde jak hotové krabičky, které jsou hezké, i možnost, kdy si můžete krabičku sestavit vy. Mimo to, produkty z e-shopu lze objedávat i samostatně.

Pokud má váš přítel rád přehled o čase a jde s dobou, jistě ho potěší pánské hodinky od Daniel Wellington. Na hodinkách se mi líbí, že nejde o klasické ocelové pánské hodinky, které mají do elegantního doplňku opravdu daleko. Právě naopak – kromě samotného stoječku (nevím, jak se tomu říká) si můžeme vybírat i z mnoha variant řemínku. Takže sladit své hodinky s outfitem bude jednodušší než kdy jindy.

Jistě víte, že jsou na světě i takoví chlapy, které klasickým dárkem moc nepotěšíte. Ale nemusíte zoufat, protože hodně z nich lační právě po zážitcích. Chce se váš partner projet v super rychlém autě? Nebo touží být součástí psího spřežení? Nebo je to takový milovník adrenalinu, že chce zkusit řídit tank? Ano, vše je možné. Na internetu je spousta stránek zaměřených na zážitky, mě zaujal e-shop Netradiční zážitky.
Chcete svoji polovičku potěšit něčím výjimečným a současně víte, že nepohrdne lahví dobrého alkoholu? V tom případě můžete zauvažovat nad e-shopem alkohol.cz, který kromě klasických lahví s alkoholem nabízí právě i možnost potisku lahve dle svých představ. Stačí nahrát fotku, objednat a počkat.
Vzhledem k zimě, která venku ještě stále je, neuděláte chybu, když pro svého přítele koupíte pěknou čepici, která i zahřeje. Mně se líbí čepice od e-shopu Affekt.cz, které jsou hezké, ale i z kvalitních materiálů. Jde o jednoduchý dárek, který jistě potěší.
Mým posledním tipem není dárek jako takový, ale web, kde najdete spousty tipů na dárky k Valentýnu, ale i k dalším událostem. Pokud tedy hledáte dárek pro maminku, kamarádku nebo manžela, mrkněte na dobravila.cz
Já sama nikdy nevím, co komu koupit, takže jsem vděčná za každou radu.

Zdroj fotografií: e-shopy, na které jsou umístěny odkazy v textu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *