Jak oživit stěny v interiéru

Jak oživit stěny v interiéru

Dekorace a další drobnosti jsou tím, co dělá z domu či bytu domov. Pokud chcete, aby váš interiér působil útulně a příjemně, je třeba zamyslet se také nad tím, zda vaše stěny nezejí prázdnotou. Pokud je chcete oživit, mám pro vás hned několik tipů na to, jak to udělat.

Zdroj: Pexels

Plakáty

Plakáty nejsou už dávno doménou dětí a teenagerů, kteří si lepili plakáty z časopisů na stěny svých pokojíčků. Na trhu je spousta různých plakátů, které vám mohou oživit inteiér. Ať už si je nalepíte do své ložnice, pracovny nebo obývacího pokoje, chybu neuděláte. Pokud si chcete dopřát trochu přírody i u sebe doma, můžete si vybrat plakáty s tématem přírody. V dětském pokoji se budou dobře vyjímat dětské plakáty.

Samolepky na stěnu

O další oživení se mohou postarat samolepky na stěnu, které jsou stále oblíbenější. Velkou výhodou je to, že vás neomezují na velikost rámu. Je jen na vás, zda si koupíte samolepky pokrývající malou plochu nebo takové, které zaberou celou stěnu. Pokud zkombinujete více druhů samolepek, můžete si na stěně vytvořit hotové umělecké dílo.

Originální tapety

Tapety, které jste mohli znát z devadesátých let minulého století, jsou už dávno pryč. Současná nabídka je zajímavější. Kromě originálních tapet si můžete koupit také dekor s cihlovým či kamenným obkladem, dekor dřeva apod. Dokonce i instalace takových tapet je jednoduchá. Stačí si pořídit ty, které jsou samolepicí.

Propracovaná výmalba

Pokud si nechcete na stěny nic lepit, můžete se vydat cestou zajímavé výmalby. A vaší fantazii se meze nekladou. Své stěny si můžete vydekorovat barevné obrazce, geometrické tvary, ale klidně jen barevné cákance. Současně si můžete pořídit válečky, s jejichž pomocí vytvoříte na stěnách hezký dekor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *