Jak vkládat fotky na Instagram přes PC – snadno, rychle a bez stahování!

Jak vkládat fotky na Instagram přes PC – snadno, rychle a bez stahování!

Na svých mobilech jsme několikrát za den, proto i na Instagram vkládáme fotky primárně přes mobilní aplikaci. Jsou však i chvíle, kdy by se nám hodilo víc, kdybychom mohli fotku publikovat přímo přes počítač. A proto vám dnes řeknu, jak vkládat fotky na Instagram přes PC – snadno, rychle a bez stahování!

Způsobů, jak vkládat fotky na Instagram přes PC, je doslova hromada. Proč bych si kvůli tomu ale měla stahovat přebytečné pluginy, aplikace, nebo něco přeinstalovávat? Zvlášť když vím, že to jde naprosto jednoduše a během pár vteřin? Jediné, co k tomu potřebujete, je přihlásit se na svůj profil přes Google Chrome.

Možná vás bude zajímat: Jak na screenshot celé webové stránky. Bez zbytečného stahování

TIP PRO VÁS: Každý Instagramový profil bude vypadat nejlíp, když na něm budou kvalitní fotky. V současnosti nepotřebujete klasický foťák, stačí k tomu nějaký kvalitní mobilní telefon s dobrým foťákem. Seznam těch, které mě zaujaly, najdete na webu Testado.cz 🙂

Jak vkládat fotky na Instagram přes PC?

 1. Mezi nejbezpečnější způsoby, jak vložit fotku na Instagram přímo z počítače patří vložení skrze mobilní režim prohlížeče. A ten lze velmi snadno vytvořit i na počítači.
  Otevřete si svůj Instagram v Google Chromu a přihlaste se ke svému účtu.
 2. Klikněte na klávesu F12 (otevřete vývojářské pomůcky), poté na ikonku mobilní verze) a následně na klávesu F5 (všechno najdete na přiložené fotografii).
 3. Pokud vše uděláte, otevře se vám klasická mobilní verze Instagramu, kde dole najdete klasické + sloužící k přidání fotky. Vývojářský panel stačí dát do jiného okna, nebo nechat tak, jak je.
 4. Nejsnadnější je přidání přes Google Chrome, poradit si však můžete i s jiným prohlížečem. U Safari musíte najít zapnutí vývojářského menu a u Firefoxu rovněž.

Máte tip na to, jaký návod byste chtěli příště?

ČASTÝ PROBLÉM: Pokud máte jako většina u kláves F1 až F12 i nějaké další funkce, je občas třeba na klávesu F12 kliknout současně s klávesou Fn.

44 Comments

  1. Admin

   Dobrý den,
   postup funguje. Právě jsem jej znovu zkoušela a vše bez problémů. Je fakt, že pracuji na Windowsu,takže jestli máte třeba Macbook, může to být jinak. Ale pokud máte také Windows, musí to fungovat normálně. Já tam přidám fotky a vše úplně bez potíží. Musíte dát F 12, nahoře kliknout na mobilek a potom F5.

 1. Aleš Habáň

  tento návod opravdu nefunguje. Spodní lišta s tlačítkem plus úplně chybí, místo toho se neustále nabízí odkaz na stažení apliace ( mám dávno staženo a jsem přihlášený).

  1. Admin

   Mně to normálně funguje. Klidně mi skrz kontaktní formulář napište a můžeme na to mrknout přes mail. Už jsem se tak setkala s někým, komu to nešlo a zjistili jsme, že návod funguje. 🙂

  1. Admin

   Ahoj, upřímně – na víc fotek jsem zatím nezkoušela. Takže v tomhle neporadím, používám jen v případě, kdy vkládám jednu fotku. Ale teď už vkládám spíše přes Creator Studio, co je na FB.

  1. Admin

   To nevím, čím by mohlo být. Mně i spoustě dalším lidem to funguje normálně. Klidně napište na můj mail a můžeme se na to podívat. 🙂

 2. Martin

  Ahoj, mohu zadávat fotky přes Chrome i Firefox, někdy to musím zopakovat načítání po F5, ale taky mi nejde vkládat více fotek najednou, pouze po jedné, nevíte jak na to? Díky, M

  1. Admin

   Ahoj, upřímně jsem zadávání víc fotek nezkoušela, vždycky jen jednu. Využívám té možnosti, když mám nějakou fotku na pc a nechci ji předělávat do mobilu.. 🙂 Když jde o víc fotek, tak používám normálně Instagram v aplikaci. 🙂

  1. Admin

   Ahoj, já nahrávám přes pc i přes mobil a vždy mi vše jde. Někdy chvilku trvá, než se mi otevře možnost mobilního zobrazení v pc, protože dané klávesy mají víc funkcí, tak chvilku trvá, než udělají to, co mají, ale problém jsem s tím takto neměla.

  2. na pc přepnout do mobilního modu a když se nezobrazí tak zmáčknout ctrl a f5 dohromady. Tím se smaže cache paměti a půjde to. Klidně mačkej víckrát dokud se neobjeví správné tlačítko

  1. Admin

   Kopírovat hashtagy jsem nezkoušela. Ale pokud je budete mít uložené třeba ve wordu a vždy do příspěvku použijete ty, co se vám hodí nejvíc.. 🙂

   1. Děkuji za tip, vyzkouším 🙂 Ještě bych měla dotaz, když chci na pc přidat více fotek, nejde mi to, neobjevuje se mi symbol přidání vícero fotek jako na mobilním zařízení. Otevře se okno, odkud lze přidat jednu fotku, ale když jich chci dát víc, nejde mi to 🙁 Díky za Váš čas a rady. Ivet

 3. Jitka Kůsová

  Mobil už to načetlo, instagram se mi zobrazí v podobě pro mobily, ale ani po vícenásobném načtení stránky F5 se lišta pro vkládání neobjeví. Napadá vás proč se to neděje?

  1. Admin

   Dobrý den, upřímně, nevím. Možná se zkuste podívat do komentářů, jestli to tam už někdo neřešil, mám pocit, že ano. Zkuste třeba aktualizovat, zkusit znovu..

 4. Děkujeme, potěšilo 😉
  Víte, jak je to se zpětnými odkazy…
  Každopádně se mi video podařilo přes IG TV, ale zobrazení IG podle fotek popisu jsem měl jiné – nemohu zase uploadovat fotky – zcela mi chybí spodní lišta s ikonkami a zejména s +.
  Kde jsem udělal chybu?
  Děkuji za radu

 5. Ahoj, díky moc za tyhle rady, funguje to, ale po dvou dnech mi to už nedovolí sledovat další lidi, ani likovat, ani přidávat komentáře. Nevíte, co s tím? Fotky dál přidávat jdou, tak to jsem ráda aspoň za tohle.

  1. Admin

   Čím to je, to netuším. Já tuhle verzi používám jen ve chvíli, kdy potřebuju přidat fotku přes pc (a nechci použít Creator Studio od FB). Liky a komentáře takto nepřidávám.

 6. M.

  Funguje. Po F12 v Chrome musis kliknout na tu druhou ikonku vpravo nahore (asi jako mobil ikonka :)) a az pak F5 pro reload stranky. Az pak se objevi + dole uprostred. 🙂

 7. Je smutné, že zrovna taková platforma jako Instagram není plně funkční v běžném prohlížeči. Vložení jedné fotky je fajn, nevýhodou je absence filtrů či další úprav, které aplikace nabízí. A vložit více fotek bohužel nejde, ale to už bylo zmíněno v komentáři výše.

  1. Admin

   Je to jedna z poměrně velkých nevýhod Instagramu, to jo, ale pořád lepší než nic. 🙂 Já sama fotky upravuju buď před vložením na Instagram, takže tam mi absence filtrů nevadí, ale nejvíc přidávám stejně přímo přes aplikaci.

 8. Kateřina Filáková

  jednu fotku vložím podle návodu, ale jak vložit fotek víc. Mám nafocenou svatbu a vkládat fotky po jedné je né úplně fajn. Jenějaká možnost , jakoby vytvoření albumu , tak jak je to třeba na facu? Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *