Jak vybrat spodní prádlo pro muže i pro ženy

Jak vybrat spodní prádlo pro muže i pro ženy

Vybrat kvalitní a padnoucí spodní prádlo není vždy jednoduché. To ideální by totiž mělo být nejen pohodlné, ale ideálně i hezké na pohled. A to minimálně u žen, které se v něm chtějí předvést před svým partnerem. I proto jsem se pro vás dnes rozhodla sepsat pár tipů na to, jak vybrat spodní prádlo pro muže i pro ženy. A to z hlediska střihu.

Zdroj: Pexels

Jak vybrat spodní prádlo pro ženy

Klasické kalhotky

Klasický střih kalhotek nikdy nezestárne. Jde o střih kalhotek, které zakrývají celé hýždě, jejich vrchní lem pak hončí pod pupíkem, případně sahá do pasu. Podle toho si můžete vybírat kalhotky nízké, střední a vysoké. Takové kalhotky jsou pohodlné, bohužel se příliš nehodí pod přiléhavé oblečení. V současnosti mohou být sexy i klasické kalhotky, pokud u nich nechybí hezká krajka.

Brazilské kalhotky

Velmi oblíbeným střihem kalhotek jsou brazilky. Ty jsou kompromisem mezi klasickým střihem kalhotek a tangama. Brazilské kalhotky jsou pohodlné, současně vypadají sexy, protože jejich lem končí v polovině zadečku. Tento střih sedí téměř každé postavě, vždy ale musíte vybrat správnou velikost. Brazilské kalhotky často zdobí svůdná krajka.

Zdroj: autor

Tanga

Je mnoho žen, které tanga nesnesou, pak jsou ty, které je milují. Jedno je ale jisté, hodí se i pod přiléhavé oblečení, pod kterým nebudou vůbec viditelné. Tedy za předpokladu, že zvolíte správnu velikost a kalhotky se vám nebudou nehezky zařezávat do boků. Tanga sluší zejména štíhlejším ženám.

Stahovací kalhotky

Další kategorií jsou stahovací kalhotky, které vám slibují krásně vytvarované boky, pas, zadeček či stehna. Takové kalhotky nejsou vhodné na každodenní nošení, když je ale vytáhnete na společenskou událost, chybu s nimi neuděláte. Tyto kalhotky musejí dokonale sedět na postavě, neměly by být příliš volné.

Zdroj: autor

Možná vás bude zajímat: Jak na výběr správné velikosti podprsenky

Jak vybrat spodní prádlo pro muže

Boxerky

Boxerky patří k nejoblíbenějšímu střihu pánského spodního prádla vůbec. Jsou pohodlné, praktické, skvěle se přizpůsobí všem typům postavy. Kromě klasického střihu boxerek můžete v současnosti sehnat i boxerky s delšími nohavičkami, nebo naopak hodně minimalistické boxerky. Nohavičky u padnoucích boxerek by měly vždy přiléhat.

Zdroj: autor

Trenýrky

Dříve byly trenýrky nejvyužívanějším typem spodního prádla, později přešla spousta mužů k boxerkám. A není divu, tehdejší designy a střihy nebyly příliš lichotivé. V současnosti vám však trenýrky padnoucího střihu zajistí pohodlí, komfort, ale také vzdušnost. Nohavice u trenýrek většinou sahají do poloviny stehen, v pase je drží pružná guma.

Slipy

Slipy patří v současnosti k méně oblíbeným střihům pnského spodního prádla, většinou je nosí spíše menší děti. Pokud má ale muž vypracovanou postavu a zkombinuje ji s tímto střihem spodního prádla, bude jeho postava dokonale podtržena.

Zdroj: autor

Kromě střihů spodního prádla hraje velkou roli také materiálové složení, případně jejich barvy. Já jsem dostala možnost objednat si pár kousků na e-shopu Trenýrkárna, kde jsem vybrala jak pánské, tak i dámské kousky. Na e-shopu najdete jak méně známé značky, tak i světové značky. S kvalitou prádla, ale i rychlostí vyřízení své objednávky jsem byla spokojena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *