Recenze: KetoFit proteinová omeleta a palačinky

Recenze: KetoFit proteinová omeleta a palačinky

I když jsem se do keto diety jako takové nikdy nepouštěla a samotný protein mi nic neříká, jsou jídla, ve kterých mi protein nebo minimální množství sacharidů nevadí. I proto, když jsem měla možnost vyzkoušet něco z nabídky KetoFit v rámci recenze, rozhodla jsem se do toho jít.

V rámci recenze jsem si mohla vybrat pár potravin, které bych ráda vyzkoušela. Mě zaujaly proteinové palačinky, vyzkoušet jsem chtěla taky omeletu (v nabídce bylo několik příchutí, já zkusila se sýrem a pórkem) a malinový sirup.

Když mi po pár dnech přišel balíček domů, potěšilo mě, že jsem v něm našla navíc také shaker (bez něj by se mi asi jídla připravovala o poznání hůř), nechyběly ani tabletky, které slouží jako dochucovadlo a sladidlo vhodné i při keto dietě. Tabletky jsou k dostání v různých příchutích, já měla banán, jahodu, vanilku a lískový oříšek. Na stránkách KetoFit je uvedeno, že s nimi můžete ochutit vodu, mléko, kávu, koktejl, kaši, ale třeba i tvaroh nebo bílý jogurt. Ale teď k samotným produktům, které jsem zkoušela.

Proteinová omeleta – sýrová s pórkem

Jako první jsem zkoušela proteinovou omeletu. Docela mě zajímalo, jestli v ní ucítím vajíčka – naopak jsem se bála, aby z ní nebylo cítit něco umělého. Když jsem ji připravila (příprava zabrala asi dvě minuty) a ochutnala, byla jsem mile překvapena. Vejce je sice uvedeno ve složení (v sušeném stavu), já ale s touhle formou zkušenost neměla. O to víc mě ta chuť potěšila.

Proteinové palačinky

Protože palačinky miluju (na všechny způsoby), nemohla jsem je ve svém výběru vynechat. Kdo by nechtěl jíst palačinky, které jsou bohaté na proteiny a neobsahují tolik sacharidů jako klasika? Velkou výhodou těchto palačinek je fakt, že jsou bezlepkové (to já jako člověk, co lepek ze zdravotních důvodů nemůže, ocením). Protože palačinky obsahují protein, zasytí vás i menší porce.

S chutí jsem byla spokojená. Palačinky jsme doplnila o tvaroh a trochu ovoce. Chutnaly skvěle.

KetoFit 100% přírodní sirup bez cukru

Sirupy na přípravu pití moc nemusím – jedny jsou moc sladké, z dalších člověk cítí hromadu sladidel. Co jsem ale nezkoušela, je malinový sirup slazený čekankou. S tím zkušenosti mám. Čekanka osladí hezky, ale nechutná nepříjemně. Když jsem sirup vyzkoušela, byl fajn – nejlíp chutná ve formě vychlazené limonády. Není přeslazený, ale ani bez chuti.

Celkově jsem s produkty KetoFit spokojená. I když se do hubnutí nepouštím, tak mi přijde fajn občas svůj jídelníček doplnit o něco, co nejím každý den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *