TO DO listy ke stažení zdarma

TO DO listy ke stažení zdarma

Plánování je důležitou součástí života každého z nás. Někdo si plánuje domácí práce, další výlety, jiný důležitou akci. No a pak jsou tady lidi jako já, kteří pracujeme z domu a TO DO listy představují jediný způsob, jak mít před očima seznam všeho, co musím udělat, abych se neflákala koukáním na blbosti. I proto jsem se rozhodla přidat vám sem nějaké TO DO listy ke stažení zdarma. Třeba se budou hodit.

Jako OSVČ pracuji z domu. Když chci mít přehled o tom, co musím za daný den udělat, vyhovují mi nejvíc TO DO listy, kde si můžu každý úkol postupně zaškrtávat jako hotový. Díky tomu mám dokonalý přehled o tom, kolik mi toho na daný den ještě zbývá. O to víc pak oceňuji dny, kdy se mi povede udělat nějakou práci dopředu, a já si pak můžu vzít třeba pár dní volna. Protože moji klienti, ale ani deadliny projektů nečekají, musím práci udělat včas – nebo dopředu. Jen tak se dostanu k nějakému volnu. No a TO DO listy mi umí čas naplánovat tak, že i stíhám. Protože určitě nejsem jediný člověk, který je na TO DO listy ujetý, rozhodla jsem se zapátrat v Canvě a našla jsem (a upravila) pro vás 6 hezkých TO DO listů.

Možná tě bude zajímat: Citáty na stěnu ke stažení zdarma

TO DO LISTY KE STAŽENÍ ZDARMA SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE:

One comment

  1. TO DO listy jsou báječná věc, taky jsem si je začala psát. Mohu si na ně napsat úkoly a vše potřebné, co je potřeba například udělat, vyřídit atd. Nejvíc se mi líbí, že si to mohu všechno hezky postupně odškrtávat a mám tak přehled, co jsem už stihla nebo kolik mi toho ještě zbývá 🙂.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *